S3 – Servis, Statika, Stavby s.r.o.

TEL: +420 776 777 200

Jádrové vrtání

Jádrové vrtání a konstrukční práce

  • Vrtání železobetonových konstrukcí
  • Vrtání do všech druhů zdiva
  • Vrtání do vodorovných, svislých i stropních konstrukcí
  • Vrtání diamantovou korunkou do průměru 500 mm
  • Suché vrty a vrtání průběžně chlazené vodou 

S

S

Odborné realizace v
interiérovém jádru

Jádrové vrtání je využíváno především pro zhotovení prostupů různých průměrů mezi místnostmi. Nejčastěji realizujeme jádrové prostupy v železobetonu, v kamenném, cihelném a smíšeném zdivu. Jsme schopni jádrových vrtů do průměru 500 mm.

Provádíme vrtané prostupy do vodorovných, svislých i stropních konstrukcí. Pro měkké materiály provádíme vrty metodou suchých vrtů. Naopak při jádrovém vrtání do tvrdých a odolných stěn používáme stroje s průběžným ochlazováním.

Díky našemu sofistikovanému procesu vrtání a kvalitní technice nedochází během zhotovení prostupů k nepříjemným vibracím.

Jádrové vrtání profesionálně

Jádrové vrtání provádíme zodpovědně k vašemu objektu, našim cílem je kompletní zajištění předem stanovených požadavků na prostupy mezi jednotlivými místnostmi vašeho objektu.

Na naše procesy se můžete spolehnout. Realizujeme prostupy v železobetonu a dalších druzích zdiva. Jednotlivé prostupy realizujeme ve stěnách, v podlaze či ve stropech. Všechny prostupy jsme schopni zhotovit až do celkového průměru 500 mm. Provádíme suché vrty, průběžně chlazená vrtání anebo vrtání za pomoci diamantové korunky.

Svěřte jádrové vrtání ve vašem soukromém či komerčním objektu do rukou našich profesionálů. Odborným způsobem navrtáme prostupy mezi místnostmi a vibrace jsou pro nás již dávno vyřešeným pojmem.

S