S3 – Servis, Statika, Stavby s.r.o.

TEL: +420 776 777 200

Servis

odborný stavební
servis budovy

  • Rekonstrukce rozvodů vody, topení a plynu
  • Veškerý servis a opravy v elektroinstalaci
  • Havarijní servis při neočekávaných situacích
  • Technická správa všech stavebních objektů
  • Stavebně technický průzkum budovy
  • Pasportizace objektů a plánování oprav

S

S

Servis a technická správa budov

Všechny nemovitosti potřebují čas od času odpovídající a kvalitní péči. Pro stavební práce a technickou správu budovy využijte našich profesionálních servisních služeb.

Realizujeme jednorázové i dlouhotrvající projekty. Poskytujeme odborný servis a údržbu jakýchkoliv objektů. Provádíme stavebně technický průzkum staveb, pasportizaci budov a nastavení plánu budoucích oprav v krátkodobém i dlouhodobém časovém horizontu. Provádíme odborný servis a rekonstrukce rozvodů vody, topení či plynu. Jsme specialisté na elektroinstalační práce v objektech se silnoproudem či slaboproudem.

Zajišťujeme údržbu a technickou správu libovolně velkých objektů. Našim klientům poskytujeme odborný havarijní servis při řešení nenadálých událostí. Dejte svému objektu nový nádech s kvalitně odvedeným servisem budovy.

Akutní havarijní servis

Vaší budově poskytneme odborný a stavebně zodpovědný havarijní servis. Našim cílem je zajištění profesionálního servisu vašemu objektu, který odpovídá předem dohodnutým podmínkám.

Na náš referencemi ověřený akutní servis se můžete spolehnout. Řešíme havarijní stavy a škody na elektroinstalaci, a to v co možná nejkratším čase. Oslovte nás, pokud akutně řešíte opravu střechy, prasklé stoupačky nebo nefungující topný systém. Díky našemu servisu zamezíte budoucímu vzniku dalších komplikovanějších škod. Vyměníme a odstraníme nevyhovující aspekty budovy, uvedeme váš objekt opětovně do odpovídající kondice.

Svěřte odborný servis objektu do našich rukou. Vyřešíme váš dílčí problém, jsme pomocníkem při větších a dlouhotrvajících útrapách. Jsme tu s vámi pro jednorázový servis, ale i na dlouhodobou spolupráci.

S