S3 – Servis, Statika, Stavby s.r.o.

TEL: +420 776 777 200

Statika

Služby v oblasti
statiky budov

  • Sešívání domů lany
  • Stahování domů a objektů táhly
  • Injektáž železobetonu
  • Vlepování ocele – posílení železobetonových konstrukcí
  • Podezdění základů, podbetonování základů
  • Opěrné stěny
  • Zakládání objektů ve svahu

S

S

Proces zajištění správné statiky budovy

Posuzování statiky objektu zpravidla probíhá vždy, pokud se v budově objeví trhliny, anebo během rekonstrukcí interiérových prostor. Jsme odborníci na zajištění správné statiky vaší budovy. Zlepšíme nosnost, tuhost a celkovou kondici vaší stavby.

Provádíme odbornou kontrolu statiky a s tím spojenou ruční a atypickou práci na budově. Posílíme konstrukci objektu prostřednictvím helikální výztuže, zpevníme konstrukci aplikací uhlíkových vláken. Jsme specialisté na injektaci trhlin a dutin ve zdivu. Pro zesílení objektu instalujeme atypické ocelové konstrukce na míru přímo na realizovaném objektu.

Jsme odborníci s profesionálním přístupem, navrhujeme řešení na míru dle předem stanovených požadavků. Ručně doplňujeme původní zdivo, sešijeme váš objekt lany, táhly, anebo vlepenou konstrukcí na míru. Naší specializací je zpevnění zdiva stříkaným betonem kotveným do stěny stavební chemií, obecně známou jako moniérka.

Statika budov profesionálně

Svou práci provádíme zodpovědně k vašemu objektu, našim cílem je staticky zajištěná budova bez nežádoucích problémů v současnosti i v budoucnosti. Na naši kontrolu a proces realizace změny je spolehnutí. Hodnocením statiky a řešením jednotlivých dílčích úkonů se zabýváme několik let, svou práci provádíme na praxí podepřené a profesionální úrovni.

Posoudíme stavební kondici vašeho objektu. Zajistíme a posilníme statiku vaší předmětné stavby. Nainstalujeme helikální výztuhy, aplikujeme uhlíková vlákna přímo do konstrukce. Na základě spolupráce se statikem vyrobíme, spojíme a nainstalujeme ocelovou výztuhu přímo na míru vašemu objektu. Konstrukčně zajistíme požadovanou část stavby.

Svěřte svůj objekt do rukou odborníků z S3 Stavby. Provedeme odbornou kontrolu statiky, vyřešíme váš problém v oblasti neodpovídající statiky budovy. Jsme tu pro vás od projektu až po realizaci.

S