S3 – Servis, Statika, Stavby s.r.o.

TEL: +420 776 777 200

Výstavba

Výstavba rodinných i komerčních prostor

  • Výstavby rodinných domů a bytů
  • Stavby komerčních prostor a průmyslových objektů
  • Položení inženýrských sítí
  • Komplexní administrativní služby
  • Projektová činnost

S

S

Od PROJEKTU PO REALIZACI

Stavba rodinného domu je významným životním milníkem. Svěřte stavbu vašeho nového domova do rukou opravdových profesionálů. Náš tým tvoří pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oblasti výstavby soukromých budov a dalších stavebních objektů.

Jsme vaším řešením v oblasti výstavby rodinných domů či bytových jednotek. Naší specializací jsou také výstavby v oblasti komerčních prostor, anebo výstavby velkých průmyslových objektů. Zajišťujeme základové desky, pokládáme veškeré inženýrské sítě. Zajišťujeme kompletní projektovou činnost, jsme tu pro vás v rámci veškerých administrativních služeb spojených s vaší novostavbou.

Jsme celkovým řešením při výstavbě objektů. Budeme s vámi od počátečního projektu, přes vyřízení veškerých potřebných povolení až po závěrečnou výstavbu a realizaci vašeho snu.

vÝSTAVBA budov profesionálně

Výstavba objektů probíhá z naší strany zodpovědně a důrazem na vaše předem stanovené požadavky. Stavíme tak, aby váš soukromý či komerční objekt odpovídal zamýšleným představám. Našim cílem je dokončená budova, která odpovídá dopředu dohodnutým kritériím.

Na naše proškolené stavbyvedoucí je opravdové spolehnutí. Zajistíme odpovídající materiál. Veškeré stavební úkony probíhají pod dozorem našich technicky prověřených pracovníků. Provádíme též stavební poradenství a projektovou činnost. Jsme pomocníkem v oblasti zajištění veškeré nutné administrace, vyřídíme za vás potřebná stavební povolení.

Svěřte výstavbu svého soukromého či komerčního objektu do rukou odborníků z S3 Stavby. Váš objekt bude odpovídat vašim požadavkům a zároveň splníme stanovené termíny. Jsme tu pro vás od projektu, přes výstavbu až po komplexní realizaci.

S