Kariéra

Volné pracovní pozice

Máte zkušenosti s prací na stavbě? Potřebujete novou výzvu a láká vás zázemí silné společnosti? Právě teď hledáme nové kolegy a kolegyně na několik volných pozic. Věk pro nás nehraje roli, oceníme hlavně zodpovědný přístup ke svěřené práci, který umíme odměnit. Staňte se součástí týmu S3 – Servis, Statika, Stavby s.r.o.!

Pro naše stavební projekty hledáme zodpovědného stavebního technika, který dohlédne na správnou realizaci staveb na základě projektové dokumentace.

Nabízíme vám na poloviční úvazek, případně na vedlejší činnost. Do budoucna jsme otevřeni možnosti rozšíření úvazku či kompletní spolupráci na IČO.

Věk pro nás není důležitý, oceníme hlavně zodpovědný přístup ke svěřené práci. Hledáme stavebního technika vyučeného v oboru stavebnictví alespoň v rámci SŠ, případné vyšší vzdělání je velkou výhodou. Vítáme člověka s řidičským průkazem skupiny B a vlastním autem, všechny náklady vám posléze proplatíme. Potřebujeme pracovníka se zkušenostmi s programy MS OFFICE či DWG. Z vaší strany je nutná znalost práce, orientace a čerpání konkrétních rozpočtů.

Staňte se součástí týmu S3 – Servis, Statika, Stavby s.r.o.!

Pro naše stavební projekty hledáme stavbyvedoucího, který dohlédne na celý proces realizace různých typů staveb. Budete mít na starosti koordinaci na stavbě, kontrolu dodaných materiálů, použité techniky a odvedené práce.

Nabízíme vám práci na poloviční úvazek, případně na vedlejší činnost. Do budoucna jsme otevřeni možnosti rozšíření úvazku či kompletní spolupráci na IČO.

Věk pro nás není důležitý, oceníme hlavně zodpovědný a proaktivní přístup ke svěřené práci. Hledáme stavebního technika vyučeného v oboru stavebnictví alespoň v rámci SŠ, případné vyšší vzdělání je však výhodou. Vítáme člověka s řidičským průkazem skupiny B a vlastním autem, všechny náklady vám posléze samozřejmě proplatíme. Potřebujeme pracovníka se zkušenostmi s různými programy MS OFFICE či DWG. Znalost práce, orientace a čerpání konkrétních rozpočtů je v tomto případě nutností.

Staňte se součástí týmu S3 – Servis, Statika, Stavby s.r.o.!

Nenašli jste pracovní pozici, která by vás zaujala, a přesto byste rádi pracovali v naší společnosti? Neváhejte nás kontaktovat a třeba najdete místo podle vašich představ a požadavků.