S3 – Servis, Statika, Stavby s.r.o.

TEL: +420 776 777 200

Rekonstrukce

Rekonstrukce
objektů

  • Rekonstrukce bytových domů
  • Rekonstrukce rodinných domů
  • Rekonstrukce historických objektů
  • Rekonstrukce fasády a střechy
  • Opravy interiérů a exteriérů
  • Zajištění potřebné dokumentace ke kolaudaci
  • Stavební rekonstrukce objektů na klíč

S

S

Kompletní proces
rekonstrukce

I když jsou budovy velkou stálicí, bohužel nic netrvá věčně. I stavební objekty potřebují čas od času důkladnou péči. Pro atypické opravy či větší rekonstrukce vašeho historického objektu zvolte služby naší společnosti.

Provádíme rekonstrukce starších a historických objektů. Rekonstrukci vašeho objektu uskutečníme dle předem stanovených a dohodnutých parametrů. Předmětné budově ponecháme její architektonickou a kulturně-historickou hodnotu. Zajistíme odpovídající bezpečí ve vašem domově či kanceláři.

Převezmeme od vás veškeré administrativní úkony. Nemusíte již řešit žádnou stavební dokumentaci. Naší specializací jsou rekonstrukce objektů na klíč. S námi víte, že rekonstrukce dopadne přesně podle plánu, navíc vám opadnou veškeré starosti kolem procesu rekonstrukce.

Postaráme se o kompletní dozor nad stavbou, plnění harmonogramu a čerpání rozpočtu stavby.

Nechte se inspirovat

Terasa - stav před
Před
Terasa - stav po
Po

Úprava terasy

Stavba bazénu na klíč

Místo bazénu - před
Před
Bazén - stav po
Po
V roháčích - stav před
Před
V roháčích - stav po
Po

Parkoviště a retenční nádrž

Přístavba k rodinnému domu

Malachitová - stav před
Před
Malachitová - stav po
Po
Koupelna - stav před
Před
Rekonstrukce - stav po
Po

Renovace koupelny

Rekonstrukce toalety

Koupelna - stav před rekonstrukcí
Před
Koupelna - stav po
Po

Rekonstrukce
profesionálně

Stavební rekonstrukce provádíme zodpovědně k historické hodnotě objektu a dle předem stanovených požadavků klienta. Cílem naší společnosti je celková spokojenost s provedenou rekonstrukcí vašeho objektu.

Na naše pracovníky je spoleh. Atypickou rekonstrukci provedeme v komplexním i dílčím režimu a podle předem dohodnutých podmínek. Řešíme specializované stavební práce, zajistíme statiku historického objektu, opravíme nosné části budovy, nainstalujeme výztuhy původních konstrukcí. Jsme specialisté na používání helikální výztuže, jádrových vrtů či hydroizolace. Řešíme atypické a výjimečné stavební konstrukce či rekonstrukce na klíč.

Svěřte rekonstrukci vašeho objektu do rukou odborníků z S3 stavby. Vyřešíme váš dílčí problém, provedeme nutnou rekonstrukci vaší historické budovy. Jsme tu pro vás od plánování rekonstrukce až po její úplnou finalizaci.

S

Nezávazná poptávka